Opinie o Nas
wyszukiwarka zaawansowana
Pn.-Pt.: 8:00-17:00 668 80 63 23 / 888 23 28 23
mariner@sollux-lighting.pl

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie ruchu (SSL)
 
SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienia integralność oraz poufność przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną www następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem www. Protokół SSL jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych. W systemie PayU transmisja danych szyfrowana jest z użyciem 128 bitowego protokołu. Złamanie 128 bitowego klucza zajęłoby 1 bilion x 1 bilion lat.

 

PayU to szybkie, nowoczesne, a co najważniejsze pewne rozwiązanie w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji internetowych. Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa najbardziej znanych i renomowanych instytucji na świecie oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Jako jedyni dostarczają rozwiązania i instrumenty płatnicze, zastosowane na podstawie dedykowanych, oficjalnych umów z bankami, które oprócz samego mechanizmu płatności, pozwalają na wzajemne działania marketingowe, mające na celu m.in. promowanie PayU wraz z jego Partnerami na stronach banku. Dzięki temu gwarantuje:

- poufność wprowadzanych do systemu danych szyfrowanie komunikacji między klientem a serwerem (Certyfikat Bezpieczeństwa Thawte, Certyfikat SSL, System 3D Secure: Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode);
- unikatowy wewnętrzny system monitorowania transakcji online ograniczający ryzyko wyłudzeń;
- autorskie aplikacje do wykrywania transakcji oszukańczych oraz prób wyłudzeń, które potrafią m.in. udaremnić próbę płatności skradzioną, niezastrzeżoną kartą.

Płatności dokonywane kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard/EuroCard w serwisie PayU są chronione za pomocą technologii 3D Secure. 3D Secure jest nową technologią przetwarzania transakcji internetowych przygotowaną i zastosowaną przez Visa i MasterCard. Systemy weryfikacji danych w organizacjach zajmujących się kartami są oznaczane jako Verified by Visa i MasterCard secureCode.
Płatność bezpośrednio na konto firmy

Jest to najbardziej tradycyjny i jednocześnie najtańszy dla klienta sposób dokonywania przelewu. Transfer pieniędzy odbywa się bezpośrednio z konta klienta na konto firmy Industi Sp.z.o.o w Millenium Banku.

Bezpieczeństwo takiej transakcji leży po stronie banków, odpowiedzialnych za transfer środków od klienta.

Sollux Lighting Sp.J., ul. Łokietka 35, 64-840 Budzyń, tel. 668 80 63 23, e-mail: sklep@mariner-lampy.pl
wszelkie prawa zastrzeżone© projekt i wykonanie:algrafo.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl