Opinie o Nas
wyszukiwarka zaawansowana
Pn.-Pt.: 8:00-17:00 668 80 63 23 / 888 23 28 23
mariner@sollux-lighting.pl

Kinkiety na taras

Jak już wiadomo, na rynku istnieje szeroki wybór kinkietów; o różnych kształtach, kolorach, wzorach, rozmiarach i zastosowaniach. Do wyboru mamy modele klasyczne lub nowoczesne i bardziej wyszukane. Przy zakupie tego typu oświetlenia trzeba wiedzieć, że nie każdy kinkiet będzie odpowiedni na taras, aby umieść go na zewnątrz. W naszym sklepie znajdziecie doskonałą ofertę specjalnych kinkietów na taras!

Kinkiety na taras - jakie być powinny?

Kinkiety, które są stosowane na zewnątrz, muszą być odporne na wilgoć i kurz. Oświetlenie montowane na ścianie powinno wyróżniać się klasą ochrony IP44 - co niezmiernie ważne. Na szczęście ten wymóg spełnia większość kinkietów dedykowanych do tego typu zastosowań. Niektóre z oferowanych kinkietów wykazują się jeszcze lepszą ochroną, co warto sprawdzić. Te, z klasą ochrony IP44 będą dobrym wyborem w miejscach, w których warunki atmosferyczne czy też zapylenie jest wyraźnie większe.

Jakie oświetlenie będzie najlepsze na zewnątrz?

Aktualnie do kinkietów zazwyczaj wykorzystuje się diody LED, ale trzeba mieć na uwadze to, że mogą one różnić się mocą i jasnością, a także barwą. Bardzo często montuje się kinkiety na zewnątrz w miejscu, w którym mają oświetlać tabliczkę z numerem domu. W tym wypadku mogą mieć niewielką moc i do tego nie muszą świecić zbyt jasno. Zaleca się tu stosowanie kinkietów zewnętrznych, z rozproszonym światłem. W sprzedaży dostępne są również kinkiety ścienne LED, które dają rozproszone światło o ciepłej barwie. Takie oświetlenie zapewnia znacznie bardziej przytulny klimat. Często kinkiety stosuje się po to, aby oświetlić podjazd lub bramę. Wówczas muszą wykazywać się znacznie większą mocą. Poleca się w tym przypadku kinkiety ze źródłem światła punktowego, a także te, które zapewniają rozproszony strumień światła na całą szerokość.

Kinkiety na taras – czy marka ma znaczenie?

Na rynku działa wielu znanych producentów oświetlenia, w tym kinkietowego. Nie trudno jednak wskazać liderów. Dokonując wyboru, trzeba kierować się jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Należy zwrócić uwagę na funkcje tego oświetlenia, a także na sam wygląd. Kinkiety mają sprawdzić się w określonej przestrzeni i zarazem pasować do jej wystroju. Wybór jest naprawdę duży, a liczy się także cena, aby nie przepłacać i tym samym cieszyć się wybranym produktem przez wiele lat. W ofercie naszego sklepu mariner-lampy.pl można znaleźć kinkiety tylko najlepszych marek i to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem!

 

Sollux Lighting Sp.J. Opinie z ekomi-pl.com

Sollux Lighting Sp.J., ul. Łokietka 35, 64-840 Budzyń, tel. 668 80 63 23, e-mail: sklep@mariner-lampy.pl
wszelkie prawa zastrzeżone© projekt i wykonanie:algrafo.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl